Авторазборка "WEST-AVTO"
тел. (068) 455-55-56
Авторазборка "West-Avto"

Компанія сервіс-шрот Вест-Авто є мережею west-avto-sv заснованої в 2001 році. Займається продажем б/у запчастин на всі іномарки з 1990р.в. по 2015р.в. Продаємо двигуни, КПП, мости, підвіски і все по моторній групі. Працюємо під замовлення. За цей час ми завоювали довіру клієнтів та дистриб'юторів по всій території України. Основні переваги компанії west-avto "va": Всі запчастини є оригінальними, широкий асортимент товарів, низькі ціни, доставка запчастини без передоплат та авансів; швидка доставка , можливість самовивозу, повернення, заміна товару при невідповідності, знижки для постійних клієнтів, гарантії на установку.


Разборка West-avto в городе Ковель на сайте AUTOTIME


Наш автосервіс також пропонує свої послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобілів легкових і мікроавтобусів. Своєчасно виявлена ​​несправність убезпечить вас від великих витрат на ремонт або заміну деталей в майбутньому. Наявне в нашому автосервісі обладнання та досвідчені фахівці, забезпечать якісну комп'ютерну діагностику і технічне обслуговування вашого автомобіля.


 Разборка west-avto в городе Ковель на сайте AUTOTIME


Накопичений за багато років безцінний досвід в ремонті комерційного транспорту, дає нам можливість проводити найскладніші ремонтні роботи з досягненням відмінного результату. Основним напрямком нашого сервісу є ремонт двигунів різної модифікації , АКПП, заміна: турбіни, ТНВД, форсунки, та ін. З повагою колектив west-avto"va"