Автосалон "TOYOTA ЦЕНТР ЛУЦЬК"
тел. (0332) 28-39-39
тел. (0332) 78-39-32
тел. (0332) 78-39-33
Автосалон "Toyota Центр Луцьк"

Тойота Центр  Луцьк «Автоконцепт»  набув статусу  офіційного сервісного центру  у грудні 2007 року та офіційного дилера Toyota у Волинській області у  грудні 2008 року.
  У 2010 році почав своє функціонування  автосалон, загальною площею 864 кв.м.  Площа експозиції автомобілів -432 кв.м. За період  роботи, нашими  клієнтами стали  понад 2,5 тисячі  прихильників бренду Тoyota.
  У автоцентрі представлений повний модельний ряд автомобілів  марки  а також максимально повний спектр послуг, пов'язаних з купівлею автомобіля – додаткова комплектація різноманітними аксесуарами, тюнінг, індивідуальне замовлення автомобіля у виробництво, фінансовий сервіс, а саме:
    кредит;
    лізинг;
    страхування автотранспорту;
    трейд-ін (обмін старого автомобіля на новий).


Фото 1106

   Повний супровід клієнта на етапі експлуатації автомобіля, продаж оригінальних запчастин і аксесуарів. Всі питання, що виникають при придбанні автомобіля, вирішуються на місці високопрофесійними співробітниками відділу продажу, які здійснюють кваліфіковані консультації. Тейст-драйв в умовах  реального дорожнього  руху, зробить Ваш вибір більш обдуманим.
  Ми надіємось, що відвідавши наш автосалон, Ви зможете не тільки зекономити час, але й  відчути  комфорт  та турботу, яку  Toyota дарує всім своїм клієнтам.


Фото 1107


Чекаємо Вас  в  Тойота  Центр Луцьк  «Автоконцепт», який знаходиться за адресою: м.Луцьк,  пр. Відродження, 34А.  
   Ми працюємо по принципу «Клієнт перш за все»!