Автосалон "ПРЕСТИЖ АВТО"
тел. (0382) 70-22-00
тел. (067) 380-04-55
Автосалон "Престиж Авто"

Престиж- Авто - офіційний дилер Volkswagen AG в Хмельницькій області працює на Українському ринку в автомобільному бізнесі 11 років, пропонує високоякісні послуги, як на етапі продажу автомобіля, так і в період післяпродажного обслуговування. Престиж-Авто пропонує до вашої уваги широкий модельний ряд легкових та комерційних автомобілів Volkswagen. Кожен клієнт має можливість самостійно обрати модель та комплектацію за своїм бажанням, можливістю та потребам. Престиж-Авто перший в Хмельницькому концептуальний автоцентр, який відповідає європейським стандартам та вимогам, як щодо будівлі автосалону, так і щодо рівня технічного оснащення. Престиж-Авто пропонує до вашої уваги широкий модельний ряд легкових та комерційних автомобілів Volkswagen. Кожен клієнт має можливість самостійно обрати модель та комплектацію за своїм бажанням, можливістю та потребам.


Фото 22334


З 2008 року партнером компанії стала найбільша фінансова група Західної Європи — це компанія Порше Фінанс Груп. Це дало можливість пропонувати клієнтам нові та більш досконалі фінансові продукти: фінансовий та оперативний лізинг, за найнижчою відсотковою ставкою та надійний кредит. Налагоджена співпраця з найбільшими та стабільними банками міста також полегшує можливість придбання бажаного Volkswagen. Автосалон Престиж-Авто це не лише шоу-руми з новенькими автомобілями, це і великий сервіс, обладнаний найновішою комп'ютерною діагностикою та всіма необхідними сучасними підйомниками, рихтувально-малярний цех та мийка. Найширший склад запасних частин та аксесуарів, дає змогу ремонтувати автомобіль без затримок та додаткових затрат з боку клієнта. Ви мрієте про сучасну модель автомобіля, але не можете відкласти круглу суму для покупку авто? У вас немає бажання зв'язуватися з кредитними організаціями або банками для отримання необхідної суми на придбання автомобіля? У такому випадку оптимальним варіантом може бути купівля вживаного авто через комісійний майданчик або обмін свого старенького авто на новенький Volkswagen.


Фото 22335


Компанія Престиж­ Авто, офіційний дилер Volkswagen в Хмельницькому, пропонує вам відвідати наш комісійний майданчик, де представлені майже нові автомобілі у відмінному стані, причому за надзвичайно вигідною ціною. Однією з переваг компанії Престиж­Авто є те, що у нас є комісійний майданчик містить машини найрізноманітніших марок. Саме до нас звертаються клієнти, які бажають обрати транспортний засіб за доступною ціною. На комісійному автомайданчику асортимент постійно оновлюється, що дозволяє швидко і вигідно реалізовувати машини будь­яких моделей. Якщо ви хочете придбати недорогий автомобіль з незначним ступенем зносу за доступною ціною або обміняти своє авто на новенький Volkswagen, звертайтесь до нас.


Фото 22336