Переоборудование "АВТОМАЙДАН"
тел. (067) 410-07-71
тел. (096) 245-15-08
Переоборудование "АВТОМАЙДАН"

Компанія займається доопрацюванням салонів мікроавтобусів а також модернізацією,переобладнання мікроавтобусів в місті Бердичів обшивкою салонів, тюнінгом, оновленням і переобладнанням вантажних мікроавтобусів в пасажирські з 2002 року. Основний напрямок - створення пасажирських мікроавтобусів на базі вантажних і легкових Mercedes-Benz Sprinter, VW Crafter, модернізація та оновлення існуючого вантажопасажирського транспорту. Професійним переобладнанням перетяжкою салонів мікроавтобусів на нашій станції займається кваліфікований і досвідчений персонал. Оскільки при переобладнанні мікроавтобусів необхідно використовувати максимально безпечні для водія і пасажирів комплектуючі та рішення, ми прагнемо до використання комплектуючих і матеріалів якi відповідають вимогам систем стандартизації.


Фото 22391


Оскільки при переобладнанні мікроавтобусів необхідно використовувати максимально безпечні для водія і пасажирів комплектуючі та рішення, ми прагнемо до використання комплектуючих і матеріалів якi відповідають вимогам систем стандартизації таких як ГОСТ, ISO і TÜV, а в частині довговічності самого транспортного засобу - відповідностям директив виробників транспорту. Ми не новачки у цій справі і завжди зможемо Вам допомогти з будь-яким питанням, що стосується не лише технічної сторони переобладнання мікроавтобусів, але і необхідної документації від придбання вантажного буса до пакету документів для перереєстрації пасажирського мікроавтобуса. В залежності від побажання клієнта, ми можемо встановити в салоні мікроавтобуса додаткове обладнання від простого столика до створення повноцінного пересувного офісу.Крiм переобладнання мікроавтобусів, також на у нас можете придбати будь-які комплектуючі та матеріали для доопрацювання салону,переобладнання мікроавтобуса.


Фото 22393


Компанія має постійний обмін інформацією з представництвами компаній-виробників автомобілів і їх офіційними дилерами про новинки ринку малого комерційного транспорту, зміни в конструкціях транспортних засобів, що вносяться в автомобілі, про тенденції у розвитку ринку комерційного транспорту. Зокрема, ми маємо безпосередній доступ до інформаційного порталу Mercedes-Benz, де публікується необхідна в нашій роботі технічна інформація.


Фото 22394
Компанія здійснює тюнинг,переобладнання мікроавтобусів, перетяжку салону, установку ременів безпеки, виготовляє пересувні майстерні, і здійснює іншу діяльність у сфері малого комерційного транспорту, починаючи з 2002 року, і за минулі роки досягла великих успіхів у розробці універсальних технічних рішень вживаних при переобладнанні бусів.Регулярно виконуємо замовлення для клієнтів з багатьох міст України, Росії тощо різної складності, можемо виготовити в тому числі і офіс на колесах. Компанія застосовує нові розробки намагаючись не відставати від змін моделей і кон'юнктури ринку, постійно впроваджуємо нові технічні рішення, які дозволяють знизити вартість робіт і комплектуючих і підвищити надійність встановлюваного устаткування.