Автосалон "HONDA ЛУЦЬК-ЕКСПО"
тел. (0332) 28-03-33
тел. (067) 334-04-79
тел. (050) 540-49-70
Автосалон "Honda Луцьк-Експо"

  Луцьк-Експо – офіційний дилер відомих автомобільних брендів Honda та Renault, працює на ринку Волинської області понад 4 роки. Компанія Луцьк-Експо пропонує повний спектр послуг з придбання, оформлення та обслуговування автомобілів. У вас завжди є можливість записатись на тест-драйв автомобілів Renault та Honda, замовити необхідні запчастини та аксесуари, а також оформити авто в кредит. Використайте нагоду купити динамічний кросовер Honda CR-V в Луцьку або потужний позашляховик Renault Duster, не виїжджаючи за межі нашого міста.


  Компанія «Луцьк-Експо» є офіційним дилером з продажу та обслуговування Honda та Renault в м. Луцьк. Ми знаходимось на вулиці Дубнівській, 12 (салон Honda) та Дубнівській, 16 (салон Renault) у районі ЗШ №7.


Фото 1090


  Автосалони Honda та Renault в Луцьку поєднують в собі такі зручності, як вдале географічне розташування та велика кількість місць для паркування. В автосалонах ви можете оглянути, замовити автомобіль, купити аксесуари та запасні частини, провести тест-драйв на обраному вами авто, оформити кредит або лізинг за програмами «Honda Finance» та «Renault Finance».


Фото 1092


  Крім того, кваліфіковані фахівці станції сервісного обслуговування виконають те, що необхідно вашому автомобілеві: ремонт або технічне обслуговування авто, гарантійний ремонт, встановлення додаткового обладнання, відновлювальний ремонт, проходження техогляду для отримання талону в ДАІ. За роки роботи Луцьк-Експо на ринку автомобільної галузі тисячі клієнтів з Волинської та інших областей скористались послугами з продажу та обслуговування автомобілів.