Автосалон "АЛЕКС-ІФ"
тел. (034) 275-45-40
тел. (034) 275-45-70
Автосалон "Алекс-Іф"

  Офіційний дилер Volkswagen в Івано-Франківську та області компанія «Алекс-ІФ» вже не перший рік надає послуги із продажу та обслуговування автомобілів Volkswagen. У сучасному концептуальному автосалоні компанії зосереджені всі відділи для роботи з клієнтами: продажів, гарантії, станція технічного обслуговування укомплектована сучасним ремонтно-діагностичним обладнанням та мийкою, магазин оригінальних автозапчастин. Окрім того в автосалоні є можливість оформити страхівку, отримати фінансування за лояльною програмою від Porsche Finance та консультацію щодо найвигідніших умов кредитування в банках України, а також наші менеджери допоможуть із оформленням документів у МРЕВ ДАІ. За бажанням покупця, проводиться тест-драйв будь-якого з представлених автомобілів. Записатись на тест-драйв чи на СТО ви маєте можливість онлайн на нашому сайті.


Фото 11164


  Всі автомобілі, пропоновані «Алекс-ІФ», виготовлені на заводах Volkswagen відповідно до європейських норм та стандартів безпеки, а також з урахуванням дорожніх і кліматичних умов. Великий вибір моделей та комплектацій задовольнить смак найвибагливішого клієнта. Якщо ж покупця цікавить індивідуальне замовлення, ми доставимо автомобіль у бажаному виконанні в найбільш короткі терміни.


Фото 11165


  Cвою співпрацю з одним із провідних автовиробників світу — концерном Volkswagen AG — «Алекс-ІФ» розпочав у 2004 році, пройшовши шлях від контрактного партнера та контрактної майстерні до дилерського підприємства. Ми і надалі розвиваємо свої потужності, зберігаючи розумні цінита лояльність до наших клієнтів.